Dnešný deň sa niesol v znamení úcty k vzdelaniu a práci pedagógov. Pri príležitosti Mestského dňa pedagógov, kedy si pripomíname odkaz „učiteľa národov“ J. A. Komenského, si naši žiaci užili riaditeľské voľno, zatiaľ čo učitelia sa zúčastnili slávnostného programu v Kultúrnom dome.Podujatie bolo vyvrcholením vďaky za ich každodennú trpezlivosť a obetavosť.
Sme hrdí, že medzi ocenenými pedagógmi nášho mesta zaznelo aj meno z našich radov. Srdečne blahoželáme našej kolegyni, Ing. Veronike Brezovickej, k jej oceneniu. Sme vďační, že svojím prístupom a vedomosťami obohacuje práve našu školu.Slávnostnú atmosféru doplnil bohatý kultúrny program, ktorý bol príjemným povzbudením do ďalšej práce.
Všetkým kolegyniam a kolegom prajeme, aby ich odkaz J. A. Komenského – robiť školu miestom radosti a múdrosti – sprevádzal počas celého roka. 🥰