• Vážení rodičia a priatelia školy,

• DARUJTE 2 % Z DANE

Občianske združenie Šikovná sova bolo založené zamestnancami Základnej školy Smetanov háj 286/9 v Dunajskej Strede v roku 2016 a je aj v tomto roku zaregistrované ako samostatný prijímateľ 2 % z dane a tým bude môcť i naďalej finančne podporovať vzdelávanie Vašich detí. Informácie o čerpaní prostriedkov, získaných z 2 % daní, budú priebežne zverejňované na webovej stránke našej školy.

Rovnako veríme, že poskytnutie príspevku 2 % z daní Vás nezaťaží a škole a Vašim deťom to výrazne pomôže. Zároveň nás veľmi poteší, ak oslovíte rodinu a priateľov z Vášho okolia, aby sa pridali k Vám.

Nakoľko Rodičovské združenie v tomto roku z technických dôvodov nie je prijímateľom 2 % z Vašich daní, prosíme Vás o príspevok pre o.z. Šikovná sova.

Ďakujeme!!!